Основні завдання медичних працівників при лікуванні та профілактиці депресивних розладів на первинній ланці надання медичної допомоги
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті наведені сучасні рекомендації та основні завдання щодо ведення пацієнтів з депресивними розладами на первинній ланці медичної допомоги лікарями загальної практики–сімейними лікарями та сімейними медичними сестрами.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори зберігають авторське право, а також надають журналу право першого опублікування оригінальних наукових статей на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International License, що дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства твору та першої публікації в цьому журналі.
Посилання
Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Депресія». Наказ МОЗ № 1003 від 25 грудня 2014 року.
Депресія (легкий або помірний депресивні епізоди без соматичного синдрому або з соматичним синдромом). Адаптована клінічна настанова, заснована на доказах. – 2014 р.
Психіатрія і наркологія: Підручник / Г.Т. Сонник, О.К. Напрєєнко, А.М. Скрипніков, Л.В. Животовська, Н.Ю. Напрєєнко. – 2-е вид., переробл. і допов. – К.: ВСВ «Медицина», 2015. – 424 с.
Денисюк В.І., Нетяженко В.З., Вітенко І.С. та співав. Внутрішня медицина та тривожно-депресивні розлади: Підручник за ред. В.І.Денисюка. – Вінниця: «Консоль», 2011. – 571 с.
Голберг Д., Бенжамин С., Крид Ф. Психиатрия в медицинской практике / Пер. с англ. А. Абессоновой, Д. Полтавца. – К.: Сфера, 1999. – 304 с.